دتاکس واترنوشیدنی

نکاتی در مورد دتاکس واتر

دتاکس واتر، مخلوطی از میوه‌های خوشمزه

از دتاکس واتر می‌توان برای کاهش وزن، دفع سموم و آب‌رسانی به بدن کمک گرفت. در مطلب قبل خواندیم که دتاکس واتر چیست و چه موارد استفاده‌ای دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوشیدنی با جالینو همراه باشید.

چه زمانی باید دتاکس واتر مصرف کرد؟

به طور معمول می‌توانید از دتاکس واتر در طول روز استفاده کنید و لذت ببرید. با این حال، اگر هدف خاصی در ذهن دارید، زمان مصرف آن ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال، اگر از دتاکس واتر برای کاهش وزن استفاده می‌کنید؛ بهتر است قبل از وعده غذایی از نوشیدنی‌هایی که دارای میوه‌های با فیبر زیاد هستند استفاده کنید. این باعث می‌شود تا احساس خستگی نکنید و مدت زمان بیشتری انرژی داشته باشید. اگر از دتاکس واتر برای دفع سموم بدن استفاده می‌کنید؛ می‌توانید آن را در تمام طول روز مصرف کنید.

چه مدت میوه‌ها درون آب قرار بگیرند؟

این مدت به نوع میوه و عوامل دیگر بستگی دارد. مواردی برای این‌که میوه را چه مدت در آب نگهداری کنید، وجود دارند. می‌توانید میوه‌ها را یک شب درون آب قرار دهید. این زمان تا ۱۲ ساعت هم قابل افزایش است. در هر حال اگر قصد دارید سبزیجات، میوه‌ها یا ادویه‌ها را برای بیش از ۴ ساعت در آب قرار دهید؛ پس از زمان مورد نظر، آن‌ها را دور بریزید. دتاکس واتر آماده شده را تا ۳ روز می‌توانید در یخچال نگهداری کنید.

چه ظرفی برای دتاکس واتر مناسب است؟

این مورد به خود شما مربوط است و این‌که قصد دارید چه مقدار برای آن هزینه کنید. بیشتر افراد، ظروف یا بطری‌های شیشه‌ای را ترجیح می‌دهند. ظروف پلاستیکی چندان مناسب این کار نیستند. به خصوص وقتی که از میوه‌های اسیدی مانند لیمو استفاده می‌کنید.

اگر از ظروف پلاستیکی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که فاقد BPA باشد. BPA ماده‌ای سمی است که در برخی از ظروف پلاستیکی استفاده می‌شوند. برخی از افراد از بطری‌های آب معدنی استفاده می‌کنند که آن هم منعی ندارد.

مطالب وب‌سایت جالینو از معتبرترین منابع خارجی ترجمه می‌شود و جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد. پیش از استفاده از این مطالب حتما با پزشک خود مشورت کنید.

منبع
54health

مطالب مشابه

نظر ۲

  1. با سلام
    سوالی داشتم بابت اینکه الان دتاکس واتر هایی هستند که تاریخ مصرف چندماهه دارند آیا این دتاکس واتر ها هم ازهمین طریق تولید میشوند؟ماده افزودنییشون چیه و چقد زده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا